Novinky - MAXELL's HOME

04.06.2008 02:43 Nedostatek času na aktualizaci

V současné době pracuji na úkolech do školy a tak není čas na aktualizaci webu ani nic jiného. Co nevidět jsou zde klauzury a představení prací. Až budu mít hotovo, tak vše napravím a také konečně budu pokračovat v modování. Do té doby mějte prosím strpení.

19.04.2008 20:38 Download zprovozněn

S potěšením můžu oznámit, že problémy kolem stahování se mi podařilo vyřešit již dnes. Jak už jsem zmiňoval dříve, na webu jsou ke stažení zatím jen starší věci do hry Quake 3 Arena. Pokud máte zájem pokračujte do Q3 sekcí maps a models.

18.04.2008 03:19 Kill all bugs!

Uff, tak právě jsem dodělal opravu guestbooku. Zprvu ze záhadného důvodu nešlo k některým vzkazům přidávat moji odpověď a také při použití určitých speciálních znaku se obsah celého guestbooku vymazal. :D Nyní by mělo fungovat vše jak má.

Současně také pracuji na zprovoznění downloadu (zajištění dostatečné diskové kapacity a rozběhnutí download manageru). Do konce příštího týdne by mělo být vše plně funkční.

11.04.2008 23:56 Download mimo provoz

V současné době je znemožněno cokoliv stáhnout. Je tomu z technickým důvodů. Uvedení zpět do provozu bude jak nejdřív bude možno. Nezbývá vám nic jiného než prohlížet screenshoty :D a brečet.

Mimochodem přibylo pár fotek do sekce s ukázkami webdesignu a galerie. Jmenovitě návrh vzhledu VOŠG a obchodu s holandským nábytkem. V galerii pak nové obrázky Magora – monstra do Doom 3.

21.03.2008 22:55 Ladění webu

Web měl pár problémů s guestbookem a galerii, které jsem, doufejme, opravil. Rovněž byly změněny odkazy na statickou podobu pro lepší srozumitelnost a kompatibilitu s vyhledávači. Uvidíme, jak bude web fungovat nyní. Při jakémkoli dalším problému neváhejte a kontaktujte mě.

16.03.2008 12:41 Vzkříšení webu

Ano, je to tak. Zprovoznil jsem opět svoje stránky, které jsou věnovány především vlastní tvorbě pro hry od ID Software. Prozatím zde najdete pouze starší věci, ale postupem času můžete čekat nové věci do Doom 3, Quake 4.

V sekci gallery budou uveřejněny různé screenshoty a fotky tvorby na které aktuálně pracuji. Pokud máte nutkáni mi něco sdělit můžete k tomu využít guestbook nebo mi napsat na icq.

<< Previous


 Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS! RSS
IP: 100.28.227.63 CuteNews.ru TC: