Novinky - MAXELL's HOME

27.03.2010 16:34 Anglická verze webu

Byla spuštěna anglická verze webu. Většina textu je přeložena, prozatím však chybí kompletní překlad id Tech 4 tutoriálů. S novou dvojjazyčnou verzí webu je pravděpodobné, že se objeví nějaký ten bug, proto prosím, pokud nějaký objevíte, napište mi do guestbooku, připadně na icq.

Web detekuje váš preferovaný jazyk v prohlížeči, pokud máte nastavenu češtinu nebo slovenštinu, web se zobrazí v české verzi. Máte-li však nastaven jiný jazyk, web se zobrazí v anglické verzi. Mezi jazyky lze ručně přepínat pomocí ikony vlajky umístěné v patičce webu.

10.09.2009 22:39 Samota - ukázka

Na web jsem přidal stručné info, screenshoty a video z mé modifikace Samota pro Doom 3. Vaše názory na tento mod můžete zanechat v guestbooku. Rovněž jsem přidal video z mapy School (pro jedince, kteří si mapu nemohou vyzkoušet na vlastní kůži v Quake 3).

31.08.2009 23:01 id Tech 4 tutoriály

Pro zájemce o modding jsem připravil sérii tutoriálů zabývající se id Tech 4 enginem (známeho také jako Doom 3 engine). Postupně si můžete projít všechny hlavní oblasti tvorby obsahu pro Doom 3. Důraz jsem kladl na co možná nejsnadnější a nejsrozumitelnější postupy při ukázkách tvorby. Tyto tutoriály však vyžadují jisté znalosti z 2D/3D grafiky. Více se dozvíte v samotném úvodu.

11.04.2009 16:01 Doom 3 modifikace

V současné době pracuji především na absolventské práci k završení studia. Tato práce spadá do oboru 3D modelovaní a animace. Přesněji půjde o kratičkou modifikaci s příběhem do hry Doom 3, která bude obsahovat nové postavy, modely, animace, textury… Na krátký test animace obličeje hlavní postavy, nebo chůzi nepřátel se můžete podívat na mém kanále na YouTube.

19.02.2009 16:58 Uhh?! Cože?!... BETA! School BETA!

Konečně jsem doladil mapu School pro Quake 3 podle svých představ, nebo alespoň jsem se k nim přiblížil natolik, že s klidným svědomím vám mohu představit beta-verzi této mapy.

Od vás budu očekávat reakce, ať již kladné nebo záporné k této betě. Pokud se vám něco nelíbí, nebo jste našli chybu, neváhejte a kontaktujte mě. Pro stažení mapy pokračujte do sekce Quake 3 maps.

12.01.2009 22:30 Doom 3 Kikirikiiiiii!

Po menší odmlce přicházím s aktualizací webu. Práce na mapě School pro Quake 3 jsou téměř u konce (pár screenshotů z debug místnosti). Souběžně také pracuji na projektu do hry Doom 3. Na screeny jednoho z nepřátel – agresivního zombie kohouta infestovaného alieny xD se můžete podívat v galerii. Textura Kohouta není ještě zdaleka dokončená tak to berte s rezervou.

Quake 3 Arena by Maxell – Pokud vám to něco říká, tak dal číst nemusíte. Pro ty ostatní se jedná o název mého starého webu (z let 2000-2003), který se věnoval právě této hře. Web jsem opravil pro současné prohlížeče a umístil na internet. I nyní na něm můžete najít pár užitečných věcí.

23.08.2008 00:27 Moje letní láska

Nějakou dobu jsem se neozval na webu, to ale neznamená, že nic nedělám. Opak je pravdou. Prakticky přes posledních 5 týdnu se intenzivně věnuji dokončení a ladění mapy School z prostředí mého bývalého gymnázia. Připojuji jeden čerstvý screenshot, na kterém je vidět část nového prostředí. Stejně jako v mapě Zastávka se můžete i zde těšit na secrety a další blbosti… xD

Next >>


 Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS! RSS
IP: 34.204.198.73 CuteNews.ru TC: